Mobiilne baar ja baarmeni teenus

Baarmenid ja mobiilne kokteilibaar lisavad sündmusele särtsu! Pakume nii alkohoolseid kui ka alkoholivabu kokteile päeval ja öösel. Pole oluline, kus sa oma üritust plaanid – tuleme igale üritusele kuhu kutsutakse.

Kui plaanid üritust ja soovid ikka, et see ka täielikult õnnestuks, siis loed õige teenuse kirjeldust. Kokteilibaari ja baarmeni kohalolu muudab iga ürituse meeldejäävaks. Meie teenus on mugav, praktiline ja sulle kui tellijale lihtne. Meil on pidutsemisega juba 20+ aastat kogemust ja seepärast teame väga hästi kuidas ületada sinu ja sinu külaliste ootuseid.

Kuidas mobiilne baar ja baarmeni teenus sinu ürituse eriti meeleolukaks muudab?

Ürituse õnnestumiseks on vaja palju ja meie aitame ühe väga olulise osaga. Meie abiga saavad sinu külalised kogeda maailma parimaid kokteile ja tipptasemel baari meelelahutust.
Kokteilibaari teenus tähendab seda, et toome sinu üritusele kaasa professionaalse baarivarustuse ja baaritiimi. Selline kooslus annab külalistele võimaluse nautida maailma parimaid jooke ja teenindust. Rõhutame, et pakume absoluutset tipptaset!
Meie kokteilisegajad on oma alal tegutsenud miinimum 10 aastat, nii Eestis kui ka välismaal. See avardab meie baarmenite silmaringi nii jookide kui ka suhtlemise osas. Pakume sinu üritusele elamusi läbi unikaalsete maitsete ja lugude, mida meie baarmenid oskuslikult serveerivad.

Baarmenid sinu peol

Soovid meid oma peole kutsuda? Väga lihtne, võta ühendust!

Baariteenuse ideaalseks toimimiseks paneme selle kokku just sinu ürituse jaoks, seega võta meiega ühendust ja suhtleme edasi. Siis saame juba koos kokku panna parima lahenduse sinu ürituse ja külaliste jaoks. Kiireima tulemuse saamiseks täida meie päringuvorm koos meie küsimustega. Seejärel võtame juba sinuga ühenust ja lepime täpsemalt kokku kõik mis vaja.

Peol näeme!