BAARMENI JA KOKTEILIBAARI TEENUS 

Baarmenid ja kokteilibaar sobivad igale sündmusele, kus kogunevad inimesed. Me pakume alkohoolseid ning ka alkoholivabasid kokteilielamusi ja seda nii päeval kui ka öösel. Meie jaoks ei ole takistuseks ka asukoht. Oleme teinud üritusi hõljudes 20m kõrgusel maapinnast kui ka sügavate metsade vahele ehitatud peopaikades. Meie tuleme igale üritusele, kuhu meid kutsutakse.

Kui oled planeerimas otseselt või kaudselt mõnda üritust ja soovid sinna ka meelelahutuslikku osa, siis loed õiget teenusekirjeldust. See on vast päevselge, et kokteilibaari ja baarmeni kohalolu muudab iga ürituse iseloomu pigem meeleolukamaks ning see on ka põhjus, miks peame kindlasti olema kohal sinu järgmisel üritusel.

Baarmeni ja kokteilibaari teenus, mida pakume on väga mugav ja praktiline ning sinu kui tellija jaoks väga lihtne. Kuna meil on 10+ aastat kogemus ning viidud läbi tuhandeid üritusi, siis oskame 99% juhtudel panna kokku täpselt sellise baari komplekti, mis ületab tellija ootused.

Mis on baarmeni ja kokteilibaari teenus ning mis kasu sul sellest on?

Selleks, et sinu ürituse külastajad oleks õnnelikud, on vaja suur hulk asju teha. Meie aitame ühe väga olulise asjaga. Nimelt meie abiga saavad sinu külalised nautida maailma parimaid kokteile ning muud meelelahutust, mida üks tipptasemel baar pakub. Sellele esmalt väikese asjana tunduval osal on mega suur kaal sinu ürituse õnnestumisel.

Kokteilibaari teenus tähendab seda, et toome sinu üritusele baari koos professionaalse baari tiimiga, kes pakuvad sinu külalistele võimaluse nautida maailma tipptasemel joogielamusi. Ja siinkohal julgeme toonitada, et pakume maailma tipptaset!

Kuna kõik meie kokteilisegajad on antud alal töötanud 10+ aastat ja seda teinud nii Eestis kui ka paljudes välisriikides. See annab meie baaremenitele väga laia silmaringi nii joogi kui ka inimestega suhtlemises. See omakorda pakub meeleolukaid elamusi sinu ürituse külastajatele läbi maitsete ning erinevate lugude kaudu, mida meie baarmenid räägivad.

Miks on meie teenus suurepärane?

Meie teenus on sinule kui tellijale väga mugav. Butterfly Cocktail Catering tagab alati selle, et meiega koostöö on sujuv ja mugav. Meie jaoks on väga oluline, et sina kui ürituse korraldaja, ei pea muretsema ebavajalike asjade pärast.

Sinu ülesanne on meiega ühendust võtta ning kokku leppida vajalikud detailid. Peale seda teeme meie juba kõik iseseisvalt ning sa ei pea selle osa pärast oma üritusel enam kordagi muretsema.

Meie toome kaasa 100% vajaminevast. Alates klaasidest ja jääst, lõpetades baarileti jms, mis baaris vaja läheb. Võtame alati kaasa kõiki vajaminevaid tooteid piisavas koguses nii, et midagi ei saa otsa. Pakume super teenindust ja kokteili elamusi sinu külalistele ning lahkume ürituselt nii, et plats kus baar oli on sama puhas nagu enne ürituse algust.

Samuti mõtleme alati kaasa ka selles osas, et milline kokteilide valik oleks sinu ürituse kontseptsiooniga kõige paremini sobiv. Ja usu, meie mega suur kogemus aitab 99% juhul pakkuda just seda, mida sinu ürituse külastajad positiivselt “ahhetama” paneb.

baariteenus ja baarmen

Kas tasub tellida toidu cateringi firmast ka baari ja baarmeni teenuse?

Meie soovitus on, et ära seda mitte mingil juhul tee! Ja see pole meie omakasupüüdlik soovitus vaid sellel on oluline aspek,t mida päris tihti ürituse korraldaja kohe ei mõtle ning seeläbi pettuvad.

Meie soovitus on, et kui sa soovid oma üritusele head sööki, siis telli see hea toidu cateringi käest ning kui soovid häid kokteile, siis telli selleks eraldi hea kokteili catering.

Ära telli neid ühest kohast! Kuigi paljud toidu cateringi ettevõtted pakuvad ka oma teenuste nimistus baaremini teenust, siis üheksal juhul kümnest ei saa sa oma üritusele professionaalset baarmeni vaid hoopis selleks kohandatud kelneri või laudate ettevalmistaja vms.

See on põhimõtteliselt sama kui ehitad maja ja vajad katuse tegijat. Helistad ehitusfirmasse ja saad ehitaja, kes on tegelikult müüriladuja, kuid ta on näinud kuidas katust tehakse…

Tulemus on enamasti eelkirjeldatud toidu cateringi baarmenitega sama. Ja siis on ka üsna kindel, et sinu külalised ei saa kokteilibaari ja tipptasemel baarmeni teenuse kogemust, vaid lihtsalt joogi väljavalamise kogemust…
See on soovitus ainult juhul, kui soovid korraldada üritust, mis jääks meelde kui mega lahe üritus!

Kas tead, et alkoholivabad kokteilid on väga head ja populaarsed?

Kui veel hiljuti seostati baarmeni ja baari enamasti ainult alkohoolsete jookide pakkumisega, siis nüüd on ajad muutunud. Järjest rohkem ja rohkem otsivad inimesed kokteili elamus ilma alkoholita ning seepärast on ka meie valikus umbes miljon erinevat alkoholivaba kokteili. Me pole muidugi kunagi neid kokteile kokku lugenud, kuid tänu erinevatele mahladele, siirupitele, püreedele, puuviljadele jms saame valmistada mis tahes kokteile ka ilma alkoholita.

Kui sinu planeeritav ürituse toimumisaeg jääb näiteks päevasesse aega siis alkoholivabade jookide kokteilibaar on just täpselt see mida soovitame. Seda juba seepärast, et päevastele üritustele tullakse tihti autoga ning see seab piirangud alkoholi tarbimisele. Loomulikult ei ole ka muudel põhjustel mõistlik kohe näiteks gin&tonicut hakata nautima. Las need jäävad õhtusesse aega.
Ära ole see igav ürituse korraldaja, kes pakub oma külalistele ainsate alkoholivabade valikute seas sidruniga vett või kohvi.

Alkoholivabad kokteilid ei ole aga ainult päevaste ürituste pärusmaa. Need on lahutamatu osa õhtustel ürituste,l kuna ka õhtustel üritustel on palju külalisi, kes ei soovi tarbida alkoholiga kokteile. Veelkord, ära ole siis see peokorraldaja, kes nendele külastajale jätab baarimenüü valikusse vaid vee sidruniga.

Soovid meid oma üritusele? Mis edasi?

Baariteenus on nö “custom made” lahendus üheksal juhul kümnest ning seepärast täpset teenuse kirjeldust kokku panna pole mõistlik. Pigem, kui tekkis huvi, siis võta meiega ühendust ning aitame kokku panna parima lahenduse, mis just sinu ürituse ja selle külaliste jaoks pakuks parimat elamust.

Selleks, et saaksime kiiremini parima lahenduseni jõuda, ole hea ja täida ära meie päringuvorm ning võimalusel lisa sinna meie poolt küsitav info. Siis on meie suhtluse järgmine samm juba palju efektiivsem.

Kristo Tomingas ja Heinar Õispuu teevad baaris alkoholivaba kokteili

LISAKS “TAVALISELE” BAARILETILE ON MEIL KA OLEMAS “RASKE TEHNIKA”

Kuna meie teenus on suuresti “custom made”, siis see tähendab, et meil on selleks olemas väga erinevad vahendid ja lahendused. Suudame pakkuda sobivat teenust väga erinevate sihtgruppide ja suurustega üritustele. Kuna baarilett on kokteilibaari nö elutähtis osa, siis on meie arsenalis väga erineva suurusega ja võimekusega baarilette.

Alates baariletist, mis mõeldud ühe baarmeni jaoks väikesel sünnipäeva üritusel või aiapeol ning lõpetades suure bussiga, kus saab lisaks baarmenitele paigutada ka DJ jms, mida ühe vinge kokteilibaari kogemuse pakkumiseks vaja võiks minna suuremal üritusel.

Vaata allpool olevaid pilte, et aimu saada meie “raske tehnika” arsenalist ning soovi korral pane ka juba päringusse kirja, kui soovid mõnda neist erilahendustest oma üritusel näha.

Loetleme ka igaksjuhuks mõned asjad: Suur roosa baar-buss, väiksem must baar-buss,
Aperoli jalgratas-baar, nö tavalised baariletid. Lisaks neile on meie partnerite kaudu rentida kõikvõimalik lahendusi. Fantaasi võib lendu lasta ja teeme ära.

baari teenus ja kokteilibuss baarmenitega

Soovid ka kokteilikoolitust? Pole probleemi!

Pakume ka lisaks kokteilibaari teenusele ka meelelahutuslikke kokteilikoolitusi nii suurematele kui väiksematele seltskondadele. Tundub põnev?
Loe edasi!