Kokteilikoolitus tippklassi baarmenitega

Väsinud veinikoolitusest ja otsid midagi muud põnevat, mida koos sõpradega teha? Või hoopis planeerid meeskonnaüritust ning otsid selle jaoks häid ideid?

Sellisel juhul on meil sulle väga hea idee välja pakkuda! Meelelahutuslik kokteilikoolitus on põnev tegevus, mis muudab iga seltskonnaürituse meeleolukaks ja meeldejäävaks.

Kokteilikoolitus on silmaringi laiendav ja praktiline ettevõtmine, mille käigus omandatakse hulk uusi oskusi, mida saab kasutada edaspidi ka oma igapäevaelus. Lisaks eelnimetatule on ka meie läbiviidav kokteilikoolitus mugav, sulle kui tellijale, sest meie muretseme kogu koolitusega seonduva eest ise. Sinu osa on kokku panna oma seltskond ja koolituse aeg ning ülejäänu jäta juba meie hooleks.

Kokteilikoolitus on silmaringi laiendav ja praktiline ettevõtmine, mille käigus omandatakse hulk uusi oskusi

kokteili sheikimine kokteilikoolitusel

Mis on kokteilikoolitus?

Kokteilikoolitus on meelelahutuslik koolitus, kus õpetame tegema kokteile, mida muidu saad tellida ainult mainekatest kokteilibaaridest. Nüüd on aga võimalus sul ja sinu sõpradel saada ligi sellele maagilisele kokteilide maailmale ning proovida ise neid teha.

Meie koolitus on praktiline, mis tähendab, et sina ja sinu külalised saavad soovi korral ka ise kätt proovida nii kokteili “sheikimises”, valamises, kurnamises, kaunistamises jms, mis ühe isuäratava kokteili valmistamiseks vaja teha on.

Miks tellida meid kokteilikoolitust tegema?

Kokteilikoolitus on väga hea mõte kui otsid ideed, mida teha sõpradega, töökaaslastega, äripartneritega, klientide vm seltskonnaga, kes hindab head tuju, häid maitseid ning soovib nautida meelelahutust millegi uue õppimisega.

Kokteilide ja baarmenite maailm on paljudele esmapilgul üsna keeruline ja seepärast ka hirmutav. Meie üks suur eesmärk on tuua sulle ja sinu seltskonnale lähemale see maitsete maailm ning sellepärast ka kinnitame, et koolituse läbides oskad ja oskavad ka sinu koolituse kaaslased juba ise teha väga vingeid kokteile, mis ei jää alla kokteilibaaris valmistatule.

Baarenid üritusel

Koolituse läbiviijad on tippklassi baarmenid

Kokteilikoolituse juhendajateks on maailma tippklassi baarmenid Kristo Tomingas ja/või Heinar Õispuu, kes mõlemad on töötanud baarinduses juba 20+ aastat. Inimesi on rõõmsamaks tehtud nii Eestis, USA-s, Hiinas, Koreas ja mujal ning võitnud ära ka lugematul hulgal erialavõistlusi.

See annab meile julguse öelda, et meie pakutav kokteilikoolituse teenus on maailma parim ning ka sul on võimalik sellest osa saada!

Meie üks suur eesmärk on tuua sulle ja sinu seltskonnale lähemale see maitsete maailm. Kindel on see, et koolituse läbides oskad ja oskavad ka sinu koolituse kaaslased juba ise teha väga vingeid kokteile, mis ei jää alla kokteilibaaris valmistatule.

Näidis: kokteilikoolitus 15-20 inimesele

Kokteilikoolitust võib teha ka 2-le inimesele, kuid antud näites on koolituse seltskond 15-20 inimest. Koolitusel teeme läbi 5 erinevat kokteili ja kõik 3 eksemplari.

See tähendab, et teeme kokku 15 kokteili, mis kõik on mõeldud maitsmiseks ja joomiseks. Sellise meelelahutusliku kokteilikoolituse kestvus on umbes 1,5 tundi. See on täpselt piisav aeg mil selline seltskond on kaasa mõtlev ning asjaga kaasas.

Peale seda 1,5 tundi hakkavad enamasti koolituse käigus valmistatud kokteilid tuju tõstma ning saate juba edasi liikuda järgmiste tegevuste juurde.

Sellise laheda ja ka hariva meelelahutusliku kokteilikoolituse hind on alates 495€+km ning kui koolitus toimub väljaspool Tallinna siis lisandub sinna ka transporditasu.

Kui sul on näiteks firma tiimiüritus, siis on väga mõistlik edasise õhtu jaoks tellida ka meie kokteilibaari teenus.

kokteilikoolitus kokteil greibiga
Kokteilikoolitus kokteil maasikaga

Kuidas tellida kokteilikoolitus?

Kui sulle tundus, et soovid oma sõpradele korraldada midagi meeldejäävat, siis anna meile oma soovist teada läbi päringuvormi ning täida seal ära nii palju infot kui sul võimalik on.

Vali kindlasti teenus “kokteilikoolitus”, siis on meil kohe pilt selge, mis teenusest huvitatud oled. Pane ka lisainfosse oma sõnadega rohkem informatsiooni, kui sul on mõned erisoovid vms. Siis oskab peale päringu kättesaamist, sinuga ühendust võttev Heinar, juba täpsemalt kaasa rääkida ideedest, soovidest ja plaanidest.

Jälgi kindlasti ka meie tegemisi Butterfly Cocktail Catering Facebook lehel

KKK ehk Oluline info kokteilikoolituse soovijale:

1) Kokteilikoolituse hind on 495€+km.

2) Koolitusel osalejate arv kuni 20 inimest. Suurematele gruppidele eraldi kokkulepped.

3) Kui koolitusel osaleb vähem kui 20 inimest, siis on koolituse hind ikka 495€+km.

4) Meil ei ole enda koolitusklassi, seega toimuvad meie koolitused sinu kui tellija valitud asukohas.

5) Teeme nii mokteilide kui ka tava kokteilide koolitusi. Hind on ikka 495€+km.

6) Koolituse kestvus on 1.5-2 tundi. Kui soovite koolitust nt 30 minutit, siis on hind ikka 495€+km.

7) Ürituse iseloomust ei sõltu kokteilikoolituse hind. Näiteks tüdrukuteõhtu, sünnipäev või firmaüritus, ikka on koolituse hind 495€+km.

kokteilikoolitus kokteil ananassiga