Kokteilikoolitus  tippklassi baarmenitega. Hind alates 495€+km

NB: all olev video on illustratiivne. Kokteilikoolituse teenus ei ole seotud BSH kokteilikoolitusega!

Väsinud veinikoolitusest ja otsid midagi muud lahedat, mida koos sõpradega teha? Või hoopis planeerid meeskonnaüritust ning otsid selle jaoks häid ideid?
Sellisel juhul on meil sulle väga hea idee välja pakkuda! Meelelahutuslik kokteilikoolitus on väga tore plaan, mis muudab iga seltskonnaürituse meeleolukaks ja meeldejäävaks.

Kokteilikoolitus on silmaringi laiendav ja praktiline ettevõtmine, mille käigus omandatakse hulk uusi oskusi, mida saab kasutada edaspidi ka oma igapäevaelus. Lisaks eelnimetatule on ka meie läbiviidav kokteilikoolitus mugav, sulle kui tellijale, sest meie muretseme kogu koolitusega seonduva eest ise. Sinu osa on kokku panna oma seltskond ja koolituse aeg ning ülejäänu jäta juba meie hooleks.

Mis on kokteilikoolitus?

Kokteilikoolitus on meelelahutuslik koolitus, kus õpetame tegema kokteile, mida muidu saad tellida ainult mainekatest kokteilibaaridest. Nüüd on aga võimalus sul ja sinu sõpradel saada ligi sellele maagilisele kokteilide maailmale ning proovida ise neid teha.

Meie koolitus on praktiline, mis tähendab, et sina ja sinu külalised saavad soovi korral ka ise kätt proovida nii kokteili “sheikimises”, valamises, kurnamises, kaunistamises jms, mis ühe isuäratava kokteili valmistamiseks vaja teha on.

Miks tellida meid kokteilikoolitust tegema?

Kokteilikoolitus on väga hea mõte kui otsid ideed, mida teha sõpradega, töökaaslastega, äripartneritega, klientide vm seltskonnaga, kes hindab head tuju, häid maitseid ning soovib nautida meelelahutust millegi uue õppimisega. Kokteilide ja baarmenite maailm on paljudele esmapilgul üsna keeruline ja seepärast ka hirmutav.

Meie üks suur eesmärk on tuua sulle ja sinu seltskonnale lähemale see maitsete maailm ning sellepärast ka kinnitame, et koolituse läbides oskad ja oskavad ka sinu koolituse kaaslased juba ise teha väga vingeid kokteile, mis ei jää alla kokteilibaaris valmistatule.

Keskmine kokteilikoolituse pikkus on 1,5 tundi

Me pakume erineva kontseptsiooniga kokteilikoolitusi. Nii suurtele seltskondadele kui ka mitte nii suurtele ning ka lisaks nö live koolitustele ka online koolitusi. Keskmine koolituse pikkus on 1,5 tundi ja selle aja jooksul jõuab ära teha nii mõndagi.

Näiteks teeme läbi mitmeid erinevaid kokteile, räägime sinna juurde palju põnevat ning soovi korral saavad ka osalised ise kätt proovida jookide valamisel, sheikimisel, klaasi valamisel, kaunistamisel jm toimingutel, mis ühe maitsva kokteili tegemiseks teha vaja. 1,5 tundi on ka see aeg, kus koolituse seltskond suudab kaasa mõelda ja olla nö teemas. Peale seda hakkavad kokteilikoolitusel tehtvad kokteilid juba liialt tuju tõstma ning koolitus ei ole enam koolitus.

Oleneb ürituse iseloomust aga tihti sobib ka lisaks kokteilikoolitusele tellida üritusele kokteilibaar koos väga toredate ja professionaalsete baarmenitega, kes pakuvad super kokteili elamusi ja väga head teenindust kogu ürituse aja. Loe soovi korral pikemalt kokteilibaari teenusest.

Live ja online koolitused

Meie kokteilikoolitused käivad ajaga kaasas ja sellepärast on meie kokteilikoolitust võimalik läbi viia ka online keskkonnas, näiteks Zoom-is. Siis saadame kulleriga juba eelnevalt kõik vajamineva koolitusel osalejateni ning koolitus kantakse üle läbi ekraanide vastavalt kokkuleppele.

Live koolituse, kus oleme kõik koos ühes ruumis, saame läbi viia põhimõtteliselt ükskõik kus. Täpsema koha ja tingimused saame kokku leppida koolituse korraldamise etapis.

Koolituse läbiviijad on maailma tippklassi baarmenid

Kokteilikoolituse juhendajateks on maailma tippklassi baarmenid Kristo Tomingas ja/või Heinar Õispuu, kes mõlemad on töötanud baarinduses juba 20+ aastat nii Eestis, USA-s, Hiinas, Koreas jm ning võitnud ära ka lugematul hulgal erialavõistlusi. See annab meile julguse öelda, et meie pakutav kokteilikoolituse teenus on maailma parim ning ka sul on võimalik sellest osa saada!

Jälgi kindlasti ka meie tegemisi Butterfly Cocktail Catering Facebook lehel

Palju umbes maksab? Näidis koolitus ja selle hind.

Kohe esimese asjana toonitame seda, et meie teenus on suhteliselt “custom made”, mis tähendab, et sul on iseenesest võimalik tellida mida iganes ja mis iganes stiilis koolitust. Aga paneme siia ühe väga populaarse paketi, mida oleme korduvalt pakkunud ning millega on külalised mega rahule jäänud.

Kokteilikoolitus 15-20 inimesele

Kokteilikoolitust võib teha ka 2-le inimesele, kuid antud näites on koolituse seltskond 15-20 inimest. Koolitusel teeme läbi 5 erinevat kokteili ja kõik 3 eksemplari. See tähendab, et teeme kokku 15 kokteili, mis kõik on mõeldud maitsmiseks ja joomiseks. Sellise meelelahutusliku kokteilikoolituse kestvus on umbes 1,5 tundi. See on täpselt piisav aeg mil selline seltskond on kaasa mõtlev ning asjaga kaasas.

Peale seda 1,5 tundi hakkavad enamasti koolituse käigus valmistatud kokteilid tuju tõstma ning saate juba edasi liikuda järgmiste tegevuste juurde.
Sellise laheda ja ka hariva meelelahutusliku kokteilikoolituse hind on 495€+km ning kui koolitus toimub väljaspool Tallinna siis lisandub sinna ka transporditasu.
Kui sul on näiteks firma tiimiüritus, siis on väga mõistlik edasise õhtu jaoks tellida ka meie kokteilibaari teenus.

 

 

Kuidas tellida kokteilikoolitus?

Kui sulle tundus, et soovid oma sõpradele korraldada midagi meeldejäävat, siis anna meile oma soovist teada läbi päringuvormi ning täida seal ära nii palju infot kui sul võimalik on.

Vali kindlasti teenus “kokteilikoolitus”, siis on meil kohe pilt selge, mis teenusest huvitatud oled. Pane ka lisainfosse oma sõnadega rohkem informatsiooni, kui sul on mõned erisoovid vms. Siis oskab peale päringu kättesaamist, sinuga ühendust võttev Heinar, juba täpsemalt kaasa rääkida ideedest, soovidest ja plaanidest.

Jälgi kindlasti ka meie tegemisi Butterfly Cocktail Catering Facebook lehel