Butterfly Cocktail Catering

Meie nimed on Kristo Tomingas ja Heinar Õispuu ja oleme oma ala professionaalid ja fännid. Oleme kaks õnnelikku inimest, kelle töö ja hobi on üks ja see sama asi – kokteilindus.

Oleme terve oma tööelu tegutsenud meelelahutuses ja teenindussektoris ning selle aja jooksul kogunud väga palju toredaid kogemusi mida nüüd ka juba üle 10 aasta oma klientidele jagame kes meid enda üritustele kutsuvad kas kokteile tegema, kokteilikoolitust või hoopis muud ägedat tegema mis on siis seotud baarinduse ja kokteilibaariga. Kiire töö kõrvalt oleme ka osalenud lugematutel oma erialastel võistlustel igas maailma jaos ja ka väga paljud neist võistlustest võitnud. Selline tunnustus annab meile kindluse, et saame öelda, et teema maailma parimat asja.

Kristo Tomingas

Kristo on silmapaistvalt särav baarmen – alati naeratus näol ja midagi head varuks, kas siis kokteilina või mõne muu üllatuse näol.
Oma baariteed alustas Kristo legendaarsest ööklubist Decolte ja jätkas veel legendaarsemas klubis Hollywood. Kokteilindus on tema kirg. Kirg, mille Kristo sujuvalt klaasi valab. Lisaks on Kristo ka aktiivne kokteilivõistlustel osaleja ning tema tulemused on muljet avaldavad – mitmekordsest Eesti meistri tiitlist üle-ameerikalise kokteilivõistluse Star of the Bar 2018 võiduni välja. Sinna vahele mahuvad kümned esikohad Taiwanis, Hongkongis ja mujal maailmas.
Eriti osav on ta omanäoliste kokteilikaunistuste loomises ning Kristot on selle eest tunnustatud ka maailmameistrivõistluste eriauhinnaga. Vajadusel koostab Kristo Sulle seega kokteililisti, koolitab Sind ennastki neid valmistama, kaunistab kõik ära ja hoolitseb, et kõik ilusti ära joodaks. Aga loomulikult ikka vastutustundlikult!
Kristot võib kohata Tallinna Butterfly Lounge leti taga või kui satute New Yorki, siis tasub õnne proovida Mayahuel Mariposa nimelisest baarist läbi astudes. Ehk on naerupall seal.

 

Heinar Õispuu

Heinar on vaatamata oma natuke konkreetsemale hoiakule ääretult soe inimene. Kokteilindus on tema hobi. Kui inimene saab ühendada oma töö ja hobi, on ta õnnelik. Õnnelik Heinar ongi. Lisaks suurepärastele kokteilidele, on Heinar ka hea koolitaja. Koolitustega tegeleb ta mitte ainult eestis, vaid ka mujal maailmas. Käidud on alates Boliiviast lõpetades Lõuna Koreani. Eestis annab Heinar õpetust Eesti Baarmanite Assotsiatsiooniga koostööd tehes. Lisaks ka sünnipäevad, firmapeod jms. Baarikarjäär on olnud Heinaril samuti suurepärane. Decolte, Lounge 8, Hollywood … Ja mitte ainult baaris, vaid ka kontoripoole peal. Võistelnud on Heinar ka päris palju. Saavutanud esikoha kahel korral Taiwanis toimuvatel Golden Cup võistlustel, tulnud Eesti meistriks jne.

Paluks midagi head, paluks baarmaniks