kristo-tomingas-voitis-kokteilivoistluse

Kristo Tomingas võitis rahvusvahelise kokteilivõistluse

Meil on suurepärased uudised, mida teiega jagada. Nimelt osales meie baarmen Kristo Tomingas mainekal kokteilivõistlusel ning võitis sama võistluse juba kolmandat korda järjest. Legendaarne rahvusvaheline võistlus nimega Hip Sip Battle of the Modern Bartender Competition toimus New York Citys, Ameerika Ühendriikides. 

Vaata videot ja näed muljeid kohapealt ning ka seda, kuidas üks maailma parimaid kokteilimeistreid tegutseb.


Võistlusest ja võidujoogist

Võistluse nimi on Hip Sip Battle of the Modern Bartender Competition, mis toimus maineka ja suure New Yorgi toidumessi raames.

Kokteilivõistlusel osalejad pidid seekordsel võistlusel kasutama põhitootena viskit.  Seda toodet kasutades tegi võistluse võitnud Kristo värske ja maitseküllase võistluskokteili. See jook sisaldas lisaks viskile ka õunalikööri, valge šokolaadi siirupit ja aloe vera jooki. Kõik lihtsad ja kõigile tavapoest kättesaadavad koostisosad.

Eriline ja innovatiivne kokteilikaunistus

Korralik võistluskokteil ei koosne kindlasti mitte ainult maitsvast joogist, see peab ka väga ilus olema. Seepärast on alati vaja välja mõelda pilkupüüdev kaunistus. Kristo on ka kaunistuste väljamõtlemises üks maailma tipp-tegijatest. 

Antud võidukokteili kaunistamiseks kasutas Kristo ainulaadset söödavat kilet, mis on valmistatud riisist ja näeb välja täpselt nagu tavaline plastikust valmistatud kile.
Sellise esmapilgul kummalise kaunistusosa valikul oli ka oma lugu. Nimelt tellitakse tihiti just esmakohtingule minnes ilusaid kokteile ja kokteili peal olev kile kindlustab seda, et enne selle jooma asumist või vahepeal lauast ära käies ei saa sinna sisse keegi lisada mingit tabletti vms. See probleem võib olla ei ole Eestis nii aktuaalne, kuid näiteks Ameerikas vägagi aktuaalne teema. Kristo seletab seda teemat pikemalt ka üleval olevas videos. Kokteilikaunistus ei koosnenud muidugi ainult kilest.  Peale raputas kokteilimeister erkpunase kuivatatud vaarikapuru.

Kuid see pole ka veel kõik. Lisaks eelnimetatud kilele ja vaarikapurule kasutas Kristo oma võidukokteili kaunistamisel elektroonilist kaunistust, mis tekitas liblikate lendamist ümber kokteili. See oli ka kindlasti visuaalne lahendus, mida varem pole nähtud.

Kohtunikud olid legendaarse saate BAR RESCUR saate staarid.

Võidukokteili nimi: “50 Shades Of Gray”
Kokteili koostisosad: viski, õunaliköör, valge šokolaadi siirup, aloe vera jook.


Kutsu meid oma üritusele maitseelamusi pakkuma!

Baarmenid ja kokteilibaar sobivad igale sündmusele, kus kogunevad inimesed. Me pakume alkohoolseid ning ka alkoholivabasid kokteilielamusi ja seda nii päeval kui ka öösel. Meie jaoks ei ole takistuseks ka asukoht. Oleme teinud üritusi hõljudes 20m kõrgusel maapinnast kui ka sügavate metsade vahele ehitatud peopaikades. Meie tuleme igale üritusele, kuhu meid kutsutakse. Loe pikemalt baarmeni ja kokteilibaari teenusest