Baarmen Pulma. Mis Teenus See On & Miks See Hea On?

Oled planeerimas oma elu ühte kõige olulisemat päeva?  Või oled hoopis mõne agentuuri nobenäpp, kes korraldab teiste eest neid olulisi sündmusi, siis järgnev jutt on mõeldud kindlasti sulle.
Pulmade korraldamine on suur ja vastutusrohke ettevõtmine ning selle õnnestumine on alati väga oluline nii peokorraldajale kui ka tellijale ehk pruutpaarile. Meie poolt pakutav teenus, baarmen pulma, aitab kindlasti kaasa ühe vinge pulmapeo õnnestumisega.

Pulmad on üsna komplektsed üritused juba seepärast, et enamasti sõltub pulmapeo kordaminek väga mitmete osapoolte laitmatust koostööst. Pulmaisa vastutab kogu peo sujuva kulgemise eest lisaks muudele kohustustele, cateringid jookide ja söökide eest, bänd meelelahutuse eest, dekoraatorid peopaiga ilu eest ja nii edasi. Kogu see virr varr, mis toimub pulmapeo nö “behinde the scene” on meeletu ning enamasti ükski pulmakülaline seda tähele ei pane. Nemad naudivad selle kogu asja terviklikkuse lõpplahendust, milleks on siis pulmapidu.

Meie tegevus ehk baarmen pulmas vastutab nii hea joogi kui ka hea meelelahutaja rolli eest. Kus siis ikka saab palju nalja ja maitsvaid joogielamusi kui mitte baaris. Miks aga tuleks meid just sinu korraldatavale pulmapeole kutsuda ning mis kasu sa sellest saad, seda järgnevalt sulle selgitamegi.

Baarmen pulma ehk kasvav trend pulmades

Baarmen pulma koos kokteilibaariga pole just kõige vanem traditsioon Eesti pulmades. Seega on meil hea meel selgitada, mis see on ja miks see idee on väga hea.

Kindlasti meenub paljudele pulmade peale mõeldes toidust, alkoholist ja eeskätt viinast lookas lauad ning suur pidu ja pillerkaar hommikuni. Sellised on Eesti pulmad olnud ja suuresti on see nii ka praegu. Kuid on näha tugevat trendi eestlaste seas liikuda vanast pisut slaavi kombest, ehk valge viina kummutamisest, hoopis millegi põnevama juurde. Neid muutuseid on muidugi mitmeid aga meie käsitleme siin ühte aspekti, milleks on baarmen ja kokteilibaar pulmas ning siis võibolla vähem puhta viina kummutamist.

Kokteilide nõudlus on tegelikult pulmades kasvanud nii palju, et isegi meile on see üllatuseks.  Pole enam harvad juhud, kus peokorraldaja poolt lisaks baarmeni poolt pakutavate kokteilide jaoks tellitud viin ja vein sootuks unarusse jäävad.

Eestlased on väga hästi võtnud omaks kokteilitamise peale seda kui kokteilid ja kokteilitamise kultuur umbes 2010 aastal laiemalt Eestisse jõudis ning kiirelt populaarsust kogus. Praegu on kokteilitamisest saamas “main stream” asi ning seda ei peeta enam ainult naiste teemaks.

Ka mehed on suured kokteilide fännid ja väga hästi läheb kõik kaubakas alates mõnusast Gin-Tonicust kuni värske Mojitoni välja. Kokteilitamine pole enam niši toode/tegevus vaid populaarne väga paljude seas. Seepärast arvame, et kokteilid ja baarmenid, kes neid imejooke kokku sheigivad ja segavad, peaks olema ka iga Eesti pulma uueaja traditsooniline osa.

baarmen pulmas koos kokteilibaariga

Baarmen pulma, mis teenus see on?

Baarmeni teenus koos kokteilibaariga pulmas tähendab seda, et liskas professionaalsetele toidu pakkujatele on sinu pulmas professionaalsed joogite pakkujad. Mis ei ole ju vähem tähtsam?!

Meie teenus on sinu jaoks mugav, sest toome kaasa kõik vajamineva alates jääst ja klaasidest kuni kõikide jookide ning lisanditeni, mida on vaja maailmaklassi kokteilide valmistamiseks.

Loomulikult tulevad asjadega kaasa ka tippbaarmenid. Need kes kogu selle maagilise kokteilimaailma käima panevad ning loodavate maitseelamustega sinu pulmakülalised rahulolust ohhetama panevad.

Meie baarmenid on kõik väga pika teeninduse ja kokteilinduse kogemusega fanatid.  Hindame lisaks heade kokteilide tegemisele ka head meelelahutus ning väga head klienditeenindust.

Me anname alati 110%, ikka selleks, et meie tellijad kui ka baari ümber kogunevad kokteilisõbrad saaksid ootusi ületavaid teenindus- ja maitseelamusi. Pikemalt saad meie kokteilibaari teenusest lugeda siit: BAARMENI JA KOKTEILIBAARI TEENUS

Miks on baarmeni pulma kutsumine majanduslikult efektiivne?

Meil on olnud õnne osaleda väga paljudes pulmades, sadades ja sadades, ning seeläbi oleme näinud ka väga kirevaid seltskondi väga erineva finantsilise võimekusega.
See kogemus on andnud hea ülevaate, mida meie tellijad meist ootavad ning mida nad ka nö kardavad.

Üks peamine asi mida kardetakse on see, et nende pulma kutsutud sõbrad joovad baarmeni poolt segatavatest kokteilidest lihtsalt pulmade eelarve lõhki. Seepärast on mõistlikum minna ja osta suur hunnik erinevaid kangeid jooke näiteks Lätist.
Loomulikult arvatakse ka seda, et kokteilibaari tellimine pulma on ulmekallis teenus ning see plaan lõigatakse pulma eelarvest suhteliselt kiiresti välja.

Plaan Lätti sõita võib algul tunduda mõtekas ja kindlasti on ka olukordi, kus ka nii on. Kuid on ka alati teine külg asjal ja see on ettervamatus. Hea ettearvamatuse näide on see, et sa ostad suure hulga üht kanget jooki ja siis ka teist ja võibolla ka kolmandat.

Pulmapidu jõuab kätte, kuid mingil põhjusel joovad kõik su sõbrad hoopis veini, õlut või on hoopis autoga. Pärast pulmapidu leiad sa end olukorras, kus sinu garaaži nurgas seisab 10 kasti kanget alkoholi ning saad neid samu pulma jaoks mõeldud jooke järgnevad 10 aastat kinkida erinevateks tähtpäevadeks külla minnes. See ei ole kindlasti majunduslikult kasulik ja ei ole ka kindlasti efektiivne ega mugav lahendus.

Kuidas baarmen pulma kutsudes selle probleemi lahendab?

Baarmen pulma kutsudes seda muret ei ole. Lisaks mega lahedale kogemusele, mida sinu sõbrad ja muud külalised saava nautida, ei ole sul peale pulmapidu lisapeavalu üle jäävate toodetega. Meie teenus töötab nii, et sinu kulu on täpselt nii palju kui läheb ning sa ei pea muretsema, kas mingit toodet sai liiga palju või midagi liiga vähe.

Tihtipeale lepime ka kokku pidu planeerides, et mitu jooki pakume ning kui peo ajal see limiit käes, siis vajadusel kas lõpetame või siis tõstame kokteilide arvu. See välistab ka selle, et nö sõbrad sinu pulmaeelarve kokteile nautides liiga suureks venitaksid. Selline lahendus on nö win win lahendus ning soovitame kindlasti see osa pulmapidu planeerides läbi mõelda.

baarmen pulma, see on majanduslikult kasulik

Alkoholivabade kokteilide suur nõudlus pulmades

Nagu eelnevalt sai kirjeldatud, siis on kindlasti paljude jaoks pähe sööbinud pilt Eesti pulmast rohke alkoholiga seonduv. Kuid täna võib suure kindlusega öelda, et ka see trend on väga muutumas.

Üha enam inimesi on saanud aru, et alkoholivaba kokteil ei tähenda vesi sidruniga või coca jääga ning neid ei hirmuta mõte, et võiks pulmas pakkuda ka alkoholivabasid kokteile.

Ja just nimelt kokteile, mis annavad oma maitse kui ka välimusega samaväärse elamuse kui alkoholiga kokteilid. Siin on hea vastata tihti tekkivale küsimusele: “Mitu alkoholivaba kokteili te teha oskate?”

Vastuseks sellele on ümmargune poliitiline vastus: “Kui oleks võimalik erinevate kokteilide arv maailmas kokku lugeda, siis alkoholivabu kokteile on võimalik teha täpselt sama palju kui alkoholiga.” Ja nii täpselt ongi!

Miks on alkoholivabad kokteilid pulmades muutunud populaarsemaks valikuks?

Siin on palju põhjuseid aga peamised põhjused on kindlasti teadlikus, et väga häid kokteile on võimalik nautida ilma alkoholita. Kindlasti ka see, et inimesed on hakanud tervislikkust esikohale tooma ning pohmell ei ole enam popp teema.

Mõni aasta tagasi hoidsid kained pulmaküalised pigem vaiksemat joont peol, sest nö ei julgenud öelda, et nad on kained siis täna on pilt hoopis teine.

Meie viimaste aastate pulmad, kus oleme saanud olla osalised on alkoholivabade kokteil olnud umbes 1/3 kogu pakutavast ja see kogus on tõusutrendis.

Kohtame juba väga tihti pulmakülalisi, kes on juba aasta või kaks olnud alkohoolivabade kokteilide fännid. Nad on pulmakülalisena väga positiivselt üllatunud kui leiavad, et ka nende peale on peokorraldajad mõelnud.

Lisaks alkoholivabadele jaanipäevadele on see trend laienenud ka Eesti pulmadesse. Oleme olnud mitmetes pulmades ise kohal kokteile segamas, kus väga vinge pidu peetakse maha ilma tilkagi alkoholi tarbimata.

Super head alkoholivabad kokteilid ja baarmenid, kes neid peokülalistele serveerivad on sellise peo üheks alustalaks. Nii, et kui sul pole peo idee päris paigas, siis andis see siin sulle mõned head mõtted juurde, mida katsetada.

Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 “Mobiile kokteilibaar” 1. koht!

Eesti suurim pulmade korraldamisega seotud tegijaid koondav veebileht viib iga aasta läbi ka küsitlusi, et selgitada välja oma kategooria parimad. 2021 oli seal küsitluses ka mobiilse kokteilibaari kategooria mille meie ülekaalukalt võitsime.

See näitab seda, et meie teenus ei ole ainult meie enda arvates hea vaid ka meeldib meie tellijatele. Lisaks heale tagasisidele meile endile, et teeme õiget asja on see ka sulle hea garantii.  Butterfly Cocktail Cateringi baarmenite pulma jooke tegema kutsudes saad elamuse mis ületab sinu ja pulmakülaliste ootusi kuhjaga.

Muude kategooria võitjatega saad tutvuda Pulmad.ee kodulehel millel saad siit: Pulmad.ee

baarmen pulma küsitlus - pulmad.ee mobiilse kokteilibaari hääletus

Kokkuvõtteks

Pulmapidu pole pidu mida igapäev peetakse, vähemalt sinu jaoks (meie käiks küll meeledi iga päev…), seega korralda see vingelt ja meeldejäävalt.

Ning kui soovid oma külalised ahhetama panna ning ise mugavalt see pidu ära pidada, siis kutsu iga asja jaoks eraldi profid kohale ning lase neil asjad ära teha. Ära mine ise poodi süüa ostma, Lätist viina tooma ega püüa ise dekoreerida oma peopaika.

Kokteilid ja baarmenid on iga meelelahutusliku ürituse vaieldamatult väga oluline osa nagu seda on näiteks toit ja kelnerid. Lisaks sellele ära pelga proovida midagi uut! Näiteks pakkuda kas lisaks prommilliga kokteilidele ka alkovabu kokteile või miks ka mitte täitsa 0-ga pidu korraldada.

Võta meiega ühendust ja aitame sul kokku panna just sinu jaoks sobiva joogimenüü ning baarilahenduse ja mis siis muud kui pulmas näeme!

baari teenus ja kokteilibuss baarmenitega