BAARMENI TEENUS 

Tihti on ju kodupidudel, pulmas või mujalgi selline tunne, et oleks ju hea kui keegi mulle selle hea kokteili valmis teeks. Meie teeme seda rõõmuga. Kutsuge oma peole professionaalne baarmen, kes teeb täpselt selliseid kokteile nagu Teie soovite. Võimalusi on väga erinevaid – alates klassikalistest kokteilidest just Teile loodud kokteilimenüüni.

KOKTEILIKOOLITUS

Pakume seltskondadele meelelahutuslikke kokteilikoolitusi. Koolitus kestab orienteeruvalt 1.5 tundi ning selle vältel selgitatakse lõbusas võtmes kokteilikunsti ajalugu, jagatakse kogemusi ning õpetatakse ise kodustes tingimustes maitsvaid kokteile valmistama. Tutvustatakse nii klassikalisi kui parasjagu populaarseid kokteile, tavapäraselt kuute erinevat jooki. Samuti on võimalik korraldada temaatilisi koolitusi vastavalt teie soovidele, näiteks Kuuba, Mehhiko, ginikokteilide või USA 1920ndate teemadel. Osalejad saavad ka ise soovi korral oma fantaasial lennata lasta ning jooke valmistada.

SHOWBAARMEN

Showbaarmeni efektne ja adrenaliinirohke etteaste kestab orienteeruvalt 5 minutit, mille käigus valmib pudelite ja sheikerite lennates ka ahvatlev kokteil.

SMOOTHIE TÖÖTUBA

Teeme üheskoos erinevaid smoothie’sid! Valmistamise käigus selgitame milliseid koostisosi oleks hea kasutada ning avardame silmaringi erinevate üllatavate maitsekombinatsioonidega. Olenevalt grupi suurusest ja ajalisest võimalusest on võimalik osalistel ka oma fantaasiat kasutades mahedikke valmistada. Lisaks on võimalik kutsuda Egle Eller Nabi rääkima smoothie’de tervislikkusest.

KOKTEILIKAUNISTUSTE TÖÖTUBA

Koolitus mille poolest Cocktail Catering on tuntud valdavalt mujal maailmas. Koolitus on suunatud baarmenitele, kuid oleme selle ümber kohandanud ka tavakliendile. Teadaolevalt inimene sööb paljuski silmadega ning sama kehtib ka joomise puhul. Kuidas teha ägedaid kaunistusi kokteilile või mõnusale mahlajoogile? Näitame ette ja valmistame lahedaid garneeringuid võimalusel ka koos kliendiga. Ise kaunistusi valmistada saab maksimaalselt 20 osalejaga koolitusel. Professionaalne koolitus võib kesta maksimaalselt 8 tundi, kuid tavakliendile on poolteist tundi nokitsemist mõnus meelelahutus. Oleme koolituse täpse programmi koostamisel väga paindlikud.

LÕBUSAD BAARIJUTUD

Kristo ja Heinar võtavad lõbusalt kokku 20 aastat baari kogemust. Lõbus jututuba juhtumistest leti taga ja leti all. Ärge muretsega, isiklikuks me ei lähe nii et keegi oma nime koolitusel kuulma ei saa. 🙂 Lisaks teeme kokteile, et oleks peomaik suus ka.

POHMELLITUBA

Lõbus pooleteisttunnine jutuajamine sellest mida teha kui hommikul on pea vähe raskem kui muidu. Selgitame alkoholi mõju ja pakume välja efektiivseid lahendusi kuidas rasket olekut leevendada. Teeme koos vitamiinikokteile ja ka muud huvitavat.

LIMONAADID

Selles töötoas tutvustame võimalusi kodustes tingimustes värsketest mahladest ja muudest maitsvatest komponentidest erinevaid limonaade valmistada.

DESTILLATSIOON

Sellel koolitusel jutustame eelkõige sellest kuidas tekib kange alkohol. Räägime läbi protsessi erinevad staadiumid, erinevad meetodid ja maitseme koos tulemusi. Koolitus kestab poolteist tundi.

RESPONSIBLE DRINKING

Enne tõsisema peo algust on ideaalne pidada väike jutuajamine alkoholi mõjust tervisele. Innustame tarbima alkoholi vastutustundlikult ja nii, et ka järgmisel hommikul oleks naeratus näol.

KOKTEILIMENÜÜ

Koostame Teie baarile, restoranile või miks mitte ka pulmapeole sobiva kokteilimenüü, mille koostamisel arvestame Teie baari / restorani eripära, hetke kokteilitrende ja kindlasti ka kokteiliklassikute mõjutusi. Oleme viimase kahekümne aasta jooksul kokteilimenüüsid koostanud nii paljudele Eesti kokteilibaaridele kui ka populaarsele kokteilibaarile New Yorgis.

PÕHIALKOHOLI TÖÖTUBA

Sellel koolitusel keskendume ühele põhialkoholidest, olenevalt sellest kas teie lemmikuks on gin, rumm, viin, tequila, viski, konjak vm. Jutustame alkoholi ajaloost ja valmistamisest, maitseme erinevaid tüüpe ja degusteerime ka populaarsemaid kokteile. Koolituse pikkus oleneb kokku lepitavatest detailidest, kuid minimaalselt saame pakkuda 45 minuti pikkust töötuba.

TOIDU JA KOKTEILIDE SOBITAMINE

Pakume võimalust sobitada Teie toidumenüü iga erinev käik suurepäraselt maitsvate kokteilidega. Selleks vajame teie toidumenüüd ja pisut lisainfot roogade kohta. Oluline on ka külaliste arv. Oleme sellist teenust pakkunud kuni 80 külalisega peole.

TIKI KOKTEILIDE VALMISTAMINE

Tiki kokteilid on rummi baasil valmistatavad Hawaii stiilis kokteilid. Teeme koos kokteile ja oleme mõtetes Hawaiil!

KOKTEILIVÕISTLUS

Korraldame Teile meeleoluka kokteilivõistluse! Sellele eelneb lühike teoreetiline selgitus, mis on hea kokteili valmistamise saladud ja praktiline osa peale mida saab siis kas personaalselt või võistkondadena omavahel võistelda – maitsed on erinevad 😉

Võta ühendust