Klientide tagasiside

Coctail Catering on olnud nii mõnelgi peol/esitlusel jne. mulle abiks ja toeks. Tõelised proffesionaalid, kelle õlule võib usaldada täielikult kõik mis jooke puudutab. Kahtlemata on alati jäänud kõik kliendid, külalised, pidulised teenusega rahule ja see on tagasihoidlikult öeldud. Coctail Catering on just see kirss tordil mis meelde jääb ja lisab kvaliteedimärgi kogu üritusele.

Ty Lehtmäe

Turundus-ja kommunikatsioonijuht, Tamro Baltikum

„CC on mu lemmik partner igal üritusel. Kõik on alati paigas ja täpne, mis kõige olulisem- nad on ju parimad kokteilimeistrid Eestis üldse. Ja kes lepiks vähemaga? Mitte keegi. Ja nendega on alati kõik võimalik, kunagi ei tule negatiivset vastust. Pluss enda tööd nad naudivad ja teevad hea tujuga! Igaljuhul soovitan!“

Piret Ujok

Quality Program Manager, Skype

Kuidas teha õunast lindu, greibikoorest liblikaid või kurgist roosi? Seda kõike õpetavad Cocktail Cateringi koolitajad, Butterfly Lounge´i omanikud ja baarmenid Kristo Tomingas ja Heinar Õispuu, kes mängleva kergusega apelsinikoortest lilli, korgist roose ja passioniviljast linnupesi välja võluvad. Koostöös Cocktail Cateringiga toimusid sellel kevadel Tallinki ja Silja Line laevadel kokteilikaunistuste koolitused. Ühtekokku võttis koolitustest osa 171 baarmenit 11-lt Tallinki ja Silja Line laevalt. Õpiti tegema kokteilikaunistusi, kasutama erinevaid tehnikaid ja abivahendeid nende valmistamisel ning sinna juurde sai räägitud ka jookide serveerimise olulisemaid põhimõtteid. Üheskoos vooliti ja meisterdati 10 kaunistust, mida jookide kaunistamisel hõlpsasti kasutada saab. Koolitusest sündis ka õppefilm, mille abil töötajad oma teadmisi sobival ajal värskendada saavad. Oleme tänulikud inspireeriva ja professionaalse koolituse eest! Kokteil ilma kaunistuseta on lihtsalt jook, koos kaunistusega aga kokteil J

Nele Nedaškovakja

Silja laevade restoranide ja baaride joogikategooria müügijuht, Tallink

Oleme kasutanud Cocktail Cateringi teenused mitmel erineval üritusel välismaal ja kindlasti kasutame edaspidi. Tegemist on väga professionaalse teenusega, kus on tagatud nii kvaliteet kui oivaline maitseelamus. Olgu see kliendiüritus Londonis või Euroopa suurim turismimess Berliinis-nende töö on olnud laitmatu. Tegemist on oma ala professionaalidega, kes mõtlevad kaasa ja on valmis lahendusi pakkuma ja neid ka suurepäraselt ellu viima. Eriolukordades kiired reageerima, nii et lõpptulemus on väärikas. Kristo ja Heinari positiivne hoiak loob mõnusa atmosfääri suhtlemiseks olgu tegemist ükskõik mis üritusega. Annavad nõu teenuse tellimisel ning oskavad arvestada välisriikide eripäradega.
Oleme kasutanud Cocktail Cateringi mitte ainult kokteilide valmistamiseks vaid ka tervislike eestipäraste smuutide tegemiseks, mis aitas messistendi töötajatel ja klientidel keskenduda tööle ja samal ajal saada tervisliku ja kosutavat vahepala. Riigid, kus oleme nende teenuseid kasutanud on: Suurbritannia, Hiina, Saksamaa, Rootsi.
Agnia Nast

Turismiarenduskeskuse projektijuht, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

Võta ühendust