Tutvu meie baarmenitega

Kristo Tomingas

Kristo Tomingas

Baarmen / koolitaja

Kristo Tomingas on alati naeratav kokteilimeister, kelle kokteilid ja särav isiksus ei jäta külmaks kedagi. Tema muljetavaldavad kogemused nii kohalikes kui rahvusvahelistes baarides teevad temast iga peo parima meelelahutaja ja meelejahutaja!

Heinar Õispuu

Heinar Õispuu

Baarmen / koolitaja

Heinar on lisaks suurepäraste kokteilide valmistamisele pühendunud ka baarmenite koolitamisele. Lisaks armastab Heinar läbi viia ka meelelahutuslikke kokteilikoolitusi. Kuigi hetkel on tema kireks oma teadmiste jagamine, on ta baarmenina töötanud juba rohkem kui 20 aastat ning see kirg ei kustu iial.
Silvester Harineem

Silvester Harineem

Baarmen / koolitaja

Silvester on Butterfly Lounge tugitala, kes on liblikate juures kokteile seganud juba esimesest päevast peale. Ta on esindanud Butterflyd edukalt nii kodumaistel kui rahvusvahelistel võistlustel ja töötab hetkel Butterfly Lounge peabaarmenina.
Ervet Kiolein

Ervet Kiolein

Baarmen

Ervet on aastate jooksul kogemusi omandanud erinevates baarides, loungedes ja ööklubides ning ohtratel eraüritustel. Kogemused tulevad kasuks ja kokteilikäsi ei väsi.
Ene Tomingas

Ene Tomingas

Baarmen

Ene on Cocktail Cateringis tegutsenud juba üle kümne aasta. Tema kiired liigutused ja hea maitsemeel teevad ta leti taga asendamatuks.
Werner Vokk

Werner Vokk

Baarmen / koolitaja

Werner on cateringi ja Butterfly Lounge showmees, kes teeb oma võluva olekuga kõik hea veelgi paremaks.

Võta ühendust

kodulehtede tegemine